Maty bambusowe

Drukuj
Kategoria: Produkty
Super User

mata bambusowa mini
Maty bambusowe to produkt naturalny, wykonany z drewna bambusowego. W procesie produkcji listewki bambusa są formowane na różne sposoby: od cienkich patyczków do płaskich listewek.

Często mieszane są z egzotyczną trawą i przetykane różnokolorowymi nitkami. Bogata kolekcja naszej firmy pozwoli dobrać matę do wnętrz o różnym stylu. Delikatne rozproszone światło stworzy nastrojową atmosferę w każdym pomieszczeniu. Brzegi maty mogą być dodatkowo obszyte tkaniną, która zabezpiecza przed ich strzępieniem, a równocześnie podkreśla kolorystykę wnętrza.

 

 

System rzymski

 

W systemie rzymskim mata podczas podnoszenia układa się w naturalne fałdy. Ilość i wielkość fałd może być uszyta zgodnie z sugestiami Klienta.

 

System rolowany

 

System rolowany inaczej nazywany jest systemem roll-up. Mata nawijana jest od dołu na wałek, który stanowi jednocześnie jej obciążnik. Zaletą tego systemu jest mniejsza przestrzeń, jaką zajmuje mata po podciągnięciu w porównaniu z systemem rzymskim oraz przełożenie siły 2:1, co jest istotne zwłaszcza przy matach o dużych wymiarach.

 

 

 

Tabela wartości granicznych

Min. szerokość

Max. szerokość

Max. wysokość

Max. powierzchnia

System rzymski

0,35 m

2,4 m

3, 0 m

4,0 m2

System rolowany

0,35 m

2,4 m

2,5 m

5,0 m2

 

 

 

UWAGA, bambus i drewno to produkt naturalny! Dopuszczalne są niewielkie różnice w odcieniach, strukturze słojów oraz nieznaczne wykrzywianie się listków.

Copyright © 2018 ROLLAND, Świat Rolet, widzimy świat Twoimi oknami. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.